INTERWOT

Konstrukcje, Projektowanie, Ekspertyzy, Nadzór


mgr inż. Wiesław Nowak
Od 45 lat działający jako rzeczoznawca budowlany, wcześniej biegły sądowy. Specjalista od katastrof budowlanych oraz napraw konstrukcji żelbetowych / stalowych.


mgr inż. Marek Nowak
Od 35 lat współwłaściciel firmy wykonawczej prężnie działającej na rynku szczecińskim i okolicach. Rzeczoznawca budowlany z dużym doświadczeniem w sprawach sądowych, sprawach przeciwko deweloperom oraz ekspertyz naprawczych istniejących obiektów / zabytkowych kamienic.


dr inż. Rafał Nowak
Aktualnie zatrudniony na etacie adiunkta na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie (była Politechnika Szczecińska), udzielający się w badaniach naukowych o sposobie napraw zabytkowych ceglanych kamienic oraz pracujący zawodowo przy projektowaniu konstrukcji i ocenie sposobów naprawy. Autor wielu publikacji w temacie napraw, wzmocniń oraz poszukiwania przyczyny uszkodzeń. Z powołania Dziekan Wydziału Budownictwa i Architektury członek komisji do sprawy wyjaśnienia przyczyn katastrofy Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz komisji odpowiedzialnej za wprowadzanie BIM na Wydziale Budownictwa na ZUT w Szczecinie.


Przykładowe realizacje

Zdjęcia z wybranych realizacji (projekty, eksertyzy, doradztwo)